Ota yhteyttä

Tästä se alkaa!

give us
a call!

Antti
Jokela

CEO, Co-founder

antti.jokela@parcero.fi +358 50 362 1744
Heikki
Kyllönen

Vice president, Co-founder

heikki.kyllonen@parcero.fi +358 44 085 6268
Johanna
Muukkonen

Project Manager

johanna.muukkonen@parcero.fi +358 40 528 8801
Mona
Markkanen

Team Leader, Digital Marketing

mona.markkanen@parcero.fi +358 40 732 4656
Jarkko
Toijonen

Creative Director,
Team Leader

jarkko.toijonen@parcero.fi +358 50 061 3081‬

Contact us!

Tietosuojaseloste

Helsinki

info@parcero.fi
+358 50 362 1744

UMA Teurastamo
Lautatarhankatu 10,
00580 Helsinki
Finland

uma teurastamo

Turku

info@parcero.fi
+358 44 085 6268

Ajurinkatu 2, 3. krs,
20100 Turku
Finland

Parcero Family

Eeva Kultasiipi-
Norrman

Project Manager

eeva.kultasiipi@parcero.fi +358 40 764 6431‬
Tero Fagerström

Digital Marketing Strategist

tero.fagerstrom@parcero.fi
Mikko
Vaitti

Senior Digital Marketing Specialist

mikko.vaitti@parcero.fi
Antti
Sevänen

Lead Copywriter

antti.sevanen@parcero.fi
Heli
Saine

Copywriter & Community Manager

heli.saine@parcero.fi
Anna
Zhuchkova

Visual Designer

anna.zhuchkova@parcero.fi
Tiina
Raittinen

Senior Digital Marketing Specialist

tiina.raittinen@parcero.fi
Pia
Rawlins

Creative Marketing Specialist

pia.rawlins@parcero.fi
Matias
Halmetoja

Visual Designer

matias.halmetoja@parcero.fi
Eveliina
Nygrén

Digital Marketing Specialist

eveliina.nygren@parcero.fi
Anette
Vierimaa

Project Coordinator & Community Manager

anette.vierimaa@parcero.fi
Julia
Helenius

Digital Marketing Specialist

julia.helenius@parcero.fi
Mira
Björkbacka

Copywriter

mira.bjorkbacka@parcero.fi

LIITY MUKAAN!

Tilaa kasvumarkkinoinnin vinkit suoraan sähköpostiisi!

Lue lisää Tietosuojasta. Voit lopettaa tilauksen koska tahansa.